Wyszukiwarka

„Uwierzyć w siebie”

W ostatniej, sobotniej kolejce III-ligi dolnośląsko-lubuskiej piłkarze Polonii Świdnica dali nam wiele powodów do radości. Podopieczni Przemysława Malczyka pokonali po dobrym spotkaniu wyżej notowany Promień Żary 3:2.

 

 

Po ostatniej porażce z Bielawianką bardzo chcieliśmy wygrać to spotkanie. Pierwszą połowę rozegraliśmy bardzo dobrze – szybkie tempo i dużo sytuacji na strzelenie bramki. W efekcie wykorzystaliśmy dwie okazje i co ważne nie pozwoliliśmy przeciwnikom na zbyt wiele. W drugiej połowie Promień zaatakował mocniej, straciliśmy gola po niesłusznym karnym, ale wciąż prowadziliśmy grę. Dalej piękna bramka „Kopra” i znów gol kontaktowy. Drużyna nie potrafi jeszcze wygrywać dwa lub trzy do zera, tego musimy się nauczyć. Był to jednak dobry mecz w wykonaniu chłopaków. Piłkarze muszą uwierzyć, że stać ich na wygrywanie z każdym w tej lidze do końca sezonu. Muszą przestać przejmować się małymi niepowodzeniami i różnego rodzaju komentarzami – tłumaczy Przemysław Malczyk, trener naszej drużyny.

Runda wiosenna nabiera tempa, już w środę, 1 maja o 16.00 na stadionie przy ul. Śląskiej w Świdnicy rozegrany zostanie zaległy mecz 18. kolejki, w którym Polonia podejmie Orła Międzyrzecz.

 

Komentarze   

 
#1 Korki 2013-04-29 20:39
Brawo dla trenera.
Niech każdy mówi jak uważa ale Ja jestem zdania, że trener Malczyk ma duży warsztat trenerski, raz sie wygrywa raz przegrywa nie należy oceniać ludzi pochopnie. drużyna jest jedną z najmłodszych w 3 lidze pomyślcie sobie ze oni wygrywaja z "DUŻO LEPSZĄ" Ślęzą Wrocław tej druzynie brakuje wiary w Siebie i my kibice powinniśmy im Dać tą wiare.
Wiec na najbliższy mecz wymyślmy jakieś przyśpiewki żeby chłopaki uwierzyli w Siebie i utrzymali się w tej lidze!
 

Dodaj komentarz

NIE PRZEKLINAJ!


Kod antyspamowy
Odśwież

Partner

Sponsorzy

Patroni medialni

Honorujemy